Brama garażowa Wiśniowski UniPro

Brama garażowa UniPro

Brama segmentowa UniPro wyróżnia się bogatymi funkcjonalnościami i niezwykłym designem, co czyni ją wersją premium w klasie standard. Szeroki wybór kolorów, struktur i przetłoczeń daje możliwość dopasowania bramy do własnego projektu domu. Doskonale zatrzymuje ciepło i nie pozwala wychłodzić garażu. Brama spełnia wymagania programu “Czyste Powietrze”.

Brama UniPro - wysoka termoizolacja
Funkcjonalność i bezpieczeństwo
Idealnie dobrany kształt paneli i zabezpieczenia chroniące przed opadnięciem skrzydła bramy gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Brama segmentowa Wisniowski - UniPro - nowoczesna
Nowoczesna automatyka
Dzięki smartCONNECTED możesz komfortowo sterować bramą z dowolnego miejsca na świecie. Wybierz nowoczesny napęd METRO Smart io lub MOTO io i ciesz się z pełnej kontroli nad swoim garażem.
Brama segmentowa UniPro Wisniowski - trwała na lata
Uniwersalność
UniPro to uniwersalność, którą możesz dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz bramę do swojego wymarzonego domu.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Dopracowany system zabezpieczeń bramy UniPro gwarantuje Ci poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Wiesz, że chronią Cię sprawdzone rozwiązania.

UniPro - dopasowana do Ciebie​

Opcje dodatkowe bramy

Bramy garażowe UniPro możesz dopasować do swoich potrzeb. Dajemy Ci doskonałą konstrukcję, a Ty rozbuduj ją o wszystkie funkcje i akcesoria, których potrzebujesz w codziennym życiu.

Zacząć możesz już na poziomie samej konstrukcji – stworzyliśmy kilka wariantów UniPro, które będą odpowiednie nie tylko do nowych budynków. Sprawdzą się także w odnawianych garażach z niskim nadprożem lub brakiem przestrzeni bocznych.

Dajemy Ci również szereg praktycznych akcesoriów, szerokie możliwości personalizacji wzorniczej i nowoczesne wyposażenie dodatkowe. Wszystko zgodnie z najnowszymi trendami w designie i technologii, by Twoja brama garażowa była funkcjonalna, bezpieczna i komfortowa.

Poznaj możliwości bramy UniPro.

Więcej światła - przeszklenia dla bram garażowych

Przeszklenia w formie okienek i paneli to jedna z najciekawszych opcji w naszej ofercie. Nie tylko doświetlają wnętrze garażu, ale stanowią również designerski element bramy. Szukasz czegoś wyjątkowego? Poznaj przeszklenia w różnych kształtach, a nawet z oświetleniem LED.

Kolorystyka bram UniPro

Struktury

Strukturę bramy odbieramy dwoma zmysłami: dotykiem i wzrokiem. Dobierz ją tak, by zachwycała z każdej perspektywy.

Wzory bram garażowych UniPro