Serwis okien

Serwis okien

Skrzydło otwiera się z trudem? Zepsuta klamka? A może uszkodzone zawiasy? Niezależnie od problemu, nasz profesjonalny serwis okien to gwarancja doskonałej opieki nad Twoimi oknami PCV, aluminium, plastikowymi i tarasowymi. Dzięki naszej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu w branży, zapewniamy kompleksową gamę usług. Z nami wybierasz oszczędności na długie lata.

Serwis okien - co wykonujemy?

Nasza usługa rozpoczyna się od dokładnego przeglądu okien. Wykwalifikowani technicy ocenią stan okuć, uszczelnień, szyb, ram okiennych i pozostałych elementów. Dzięki temu określimy, jakie prace serwisowe i konserwacja okien są potrzebne.

Następnie nasza ekipa wykona niezbędne prace. Rozwiązujemy różne problemy, co obejmuje smarowanie zawiasów, regulację klamek, naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów, jak również sprawdzenie i uszczelnienie ewentualnych przecieków.

Jeśli Twoje okna wymagają naprawy, niezależnie od tego, czy chodzi o wymianę uszkodzonych szyb, naprawę uszczelek czy wymianę okuć, również służymy pomocą. Co więcej nasz zespół udziela fachowych porad w kwestii dbania o okna oraz wyboru najlepszych rozwiązań do Twojego domu.

Jakie okna serwisujemy?

Okna PCV

Okna plastikowe

Okna aluminiowe

Okna tarasowe

Zoabacz co dla Ciebie możemy zrobić

Rozwiązywanie problemów z otwieraniem lub zamykaniem skrzydeł:

Rozwiązywanie problemów z nieprawidłowo działającą klamką:

Naprawa uszkodzonych okuć, zawiasów lub ram okiennych:

Regularna konserwacja (co najmniej raz w roku, po sezonie zimowym):

Regularna konserwacja (co najmniej raz w roku, po sezonie zimowym):

Dlaczego i kiedy warto regulować okna? Najlepszym rozwiązaniem jest serwis raz w roku. Poprawna regulacja okien przez naszych ekspertów sprawi, że korzystanie ze stolarki stanie się bezpieczniejsze. Co jednak najważniejsze, zadbasz o utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniach i ograniczysz straty ciepła, co przełoży się na niższe rachunki za energię.

Regularna konserwacja (co najmniej raz w roku, po sezonie zimowym):

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, regulujemy i serwisujemy okna w Górze Kalwarii a także w innych miastach

Dane kontaktowe
Adres

ul. Dominikańska 32,
05-530 Góra Kalwaria

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 09:00 – 17:00

Salon sprzedaży
Łukasz Jędrzejczyk
tel.: +48 783 835 958
e-mail: oknagk@op.pl
Zapytaj o serwis okien w twoim domu