Brama garażowa Wiśniowski UniTherm

Brama garażowa UniTherm

UniTherm jest najchętniej wybieraną bramą garażową dla budownictwa energooszczędnego, a nawet pasywnego. Wyróżnia ją wysoka termoizolacja – efekt zastosowania panelu INNOVO o grubości 60 [mm]. To nawet 20 [mm] więcej, niż w rynkowych standardach!

Brama Unitherm - wysoka termoizolacja
Najwyższa termoizolacja
W pełni wykorzystuje właściwości konstrukcyjne panelu INNOVO 60 mm, tym samym ograniczając straty ciepła. Na uwagę zasługuje również dopracowany system uszczelnień: międzypanelowych, bocznych, górnych i dolnych. Jest doskonała do budynków energooszczędnych. Przy jej zakupie możesz uzyskać dofinansowanie z programu “Czyste Powietrze”.
Brama segmentowa unitherm Wisniowski - trwała na lata
Trwałość na lata
Własna produkcja panelu to pełna kontrola, już od momentu przyjazdu stali z huty, aż po zapakowanie gotowego produktu. Autorskie rozwiązania konstrukcyjne i bezkompromisowa jakość materiałów zapewnia sprawne działanie bramy. Gwarancja 25 000 cykli otwarcie-zamknięcie to nawet 17 lat bezpiecznego użytkowania.
Brama segmentowa Wisniowski - Uniterm - nowoczesna
Nowoczesne rozwiązanie dla garażu
UniTherm to szereg nowoczesnych rozwiązań, które podnoszą komfort codziennego korzystania z garażu. Zadbaj o swój dom i dopilnuj, by każda jego część była odpowiednio chroniona przed chłodem, wiatrem, wilgocią lub kradzieżą.

Dlaczego warto wybrać bramę UniTherm?

Łączy wieloletnią trwałość i niezawodność z energooszczędnością

Panel Innovo

Brama segmentowa UniTherm to doskonałe rozwiązanie, jeśli szczególnie zależy Ci na izolacji termicznej. Idealnie nadaje się do domów energooszczędnych lub pasywnych. Wyróżnia ją niski współczynnik ciepła.

Panel INNOVO posiada unikalną konstrukcję o grubości 60 mm. Jego właściwości termoizolacyjne i nowoczesny system uszczelnień pomagają utrzymać stałą temperaturę i obniżyć rachunki. System pięciokrotnego zaginania blachy zapewnia stabilne mocowanie elementów i wieloletnie użytkowanie bramy.

Kolorystyka bram UniTherm

Struktury

Strukturę bramy odbieramy dwoma zmysłami: dotykiem i wzrokiem. Dobierz ją tak, by zachwycała z każdej perspektywy.

Wzory bram garażowych UniTherm