Strona główna

Nowoczesne okna PCV

OknaGK to nowoczesna firma oferująca sprzedaż oraz montaż stolarki budowlano-otworowej. Dla Klientów z Góry Kalwarii i pobliskich miejscowości wykonujemy m.in. okna PCV, drzwi, rolety, bramy garażowe, a także dodatki, takie jak osłony okienne czy parapety. Jednym z naszych największych atutów jest współpraca ze znanym, cenionym producentem – firmą OKNOPLAST. Dzięki temu, wybierając ofertę firmy OknaGK, możesz mieć pewność jakościowych, sprawdzonych, trwałych produktów, które cechują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi.

Montaż okien i drzwi w Górze Kalwarii

Okna i drzwi stanowią nieodłączny, najbardziej rzucający się w oczy element budynku. Warto więc zadbać nie tylko o to, by były wykonane z jak najwyższej jakości materiałów, ale także miały doskonałe właściwości chroniące przed zimnem i pięknie wyglądały na fasadzie. W OknaGK dbamy o wszystkie te elementy, oferując naszym Klientom z Góry Kalwarii eleganckie drzwi zewnętrzne, okna PCV oraz aluminiowe – także do domów pasywnych wraz z montażem. Ponadto – możesz zamówić u nas idealnie dopasowane do nich rolety zewnętrzne. Polecamy również systemy bram garażowych – łatwe w obsłudze i zabezpieczające samochód przed dostępem niepowołanych osób z zewnątrz.

Montaż okien i drzwi w Górze Kalwarii

Piękne i nowoczesne okna PCV,
aluminiowe oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Klientom z Góry Kalwarii oferujemy praktyczne, piękne rozwiązania z zakresu stolarki okiennej – zarówno PCV, jak i aluminiowej. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia i wciąż pogłębionej wiedzy staramy się w jak najlepszy sposób odpowiedzieć na potrzeby oraz oczekiwania Klientów, a im trudniejsze zamówienie, tym jego realizacja daje nam większą satysfakcję. Montaż okien czy parapetów lub innych elementów wykonujemy dla osób z Grójca, Otwocka, Piaseczna, a także innych miejscowości.

Okna PCV do domów pasywnych

Okna PCV do domów pasywnych

Mamy świadomość stale rozwijającego się rynku i tego, że dąży on w stronę ekologii, a także energooszczędności. Dlatego podjęliśmy współpracę z nowoczesnymi producentami okien, takimi jak OKNOPLAST, oferując bogatą kolekcję doskonałych produktów: Koncept, Prolux, Pixel, Winergetoc Premium czy Passive. Nasi eksperci z Góry Kalwarii służą Klientom pomocą nie tylko w kwestii montażu, ale też doboru stolarki aluminiowej czy PCV o parametrach, które pozwolą jak najlepiej wykorzystać potencjał nowoczesnego domu.

 

Montaż oraz serwis okien w Grójcu, Otwocku, Piasecznie i nie tylko

Oprócz fachowego doradztwa w kwestii doboru nowoczesnej stolarki okiennej oferujemy naszym Klientom także montaż i serwis drzwi, okien, parapetów lub innych produktów, których jesteśmy dystrybutorem. Na wykonane zlecenia dajemy gwarancję, a w razie konieczności – zajmujemy się szybkim usuwaniem usterek. Miasta, do których dostarczamy okna to m.in. Piaseczno, Grójec, Warka, Józefów, Tarczyn, jak również inne miejscowości znajdujące się w województwie mazowieckim. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych.

Współpracujemy z producentami: