Okna plastikowe Warka

Okna plastikowe Warka

Czy wiesz, że przez drzwi i okna można stracić nawet 30% ciepła? Dlatego tak ważne są dobre okna plastikowe w Warce, które obniżą rachunki za ogrzewanie w Twoim domu lub w firmie. W naszej ofercie prym wiodą popularne okna plastikowe Oknoplast – postaw na oszczędności i odpowiednią temperaturę przez cały rok.

Okna plastikowe do twojego domu

Okna plastikowe są coraz popularniejszym wyborem w domach i firmach. Przede wszystkim są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, co oznacza, że są mniej podatne na korozję i wszelkiego typu deformacje. Są także łatwe w pielęgnacji, ponieważ wystarczy zwykłe czyszczenie z wodą i delikatnym detergentem, żeby zachować ich atrakcyjny wygląd.

Jeśli wybierzesz okna plastikowe w Warce, otrzymasz też dobrą izolację termiczną. Okna plastikowe pomagają w utrzymaniu stałej temperatury w pomieszczeniach, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Dodatkowo, okna plastikowe są tańsze w porównaniu do niektórych materiałów, takich jak drewno, dlatego nie obciążają nadmiernie domowego budżetu. Sprawdzą się praktycznie wszędzie, ponieważ ich izolacja termiczna i akustyczna sprawiają, że są idealne do domów, ale i obiektów użytku publicznego.

Okna PCV – dystrybutor marki OKNOPLAST

Nasza oferta okien plastikowych

Mamy kilka serii okien, w tym system okien PAVA, które mają obniżony profil skrzydła o nawet 10%. Dlatego wpuszczają więcej naturalnego światła – pomieszczenia są lepiej doświetlone, rachunki za energię i ogrzewanie niższe, a jednocześnie prezentują się bardzo smukło i elegancko. Co więcej, dodatkowa uszczelka w ramie gwarantuje skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. System okien PAVA ma też technologię suchego wklejania szyby, dlatego okno otwiera się płynnie, lekko i nie generują hałasu. 

Oferujemy też system okien Prismatic i system okien Pixel z większą powierzchnią przeszkleń, system okien Prolux wpuszczający do 22% światła więcej i wyposażony w zaczepy antywyważeniowe dla bezpieczeństwa oraz system okien Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive i Winergetic Standard o bardzo wysokiej izolacji termicznej. Natomiast specjalne wzmocnienia przeciwwłamaniowe ma system okien Koncept. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszy system okienny – zapraszamy do kontaktu!

Okna plastikowe Oknoplast w Warce

Okna plastikowe Oknoplast są atrakcyjnym wyborem z kilku powodów. Po pierwsze, kupisz je u nas w atrakcyjnych cenach, co oznacza, że będą przyjaźniejsze dla portfela w porównaniu z innymi materiałami, takimi jak drewno. 

Po drugie, okna plastikowe charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną. Dzięki temu utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach jest łatwiejsze, a to już prosta droga do oszczędności na przestrzeni lat.

Montaż okien plastikowych w Warce

Zapewniamy profesjonalny montaż okien plastikowych w Warce i okolicach. Nasza ekipa doświadczonych fachowców zadba o to, żeby proces instalacji przebiegł sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Przedstawimy koszty, ustalimy termin i rozpoczniemy montaż – jako firma działająca lokalnie sprawnie podejmiemy się zlecenia. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się nowoczesnymi, energooszczędnymi oknami plastikowymi w Warce, które nie tylko poprawią izolację termiczną Twojego domu, ale także nadadzą mu estetyczny wygląd.

Dane kontaktowe
Adres

ul. Dominikańska 32,
05-530 Góra Kalwaria

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 09:00 – 17:00

Salon sprzedaży
Łukasz Jędrzejczyk
tel.: +48 783 835 958
e-mail: oknagk@op.pl
Zapytaj o ofertę okien plastikowych