Okna tarasowe Piaseczno

Okna i drzwi tarasowe Piaseczno

Interesują Cię przesuwne drzwi tarasowe o energooszczędnych właściwościach? W naszym sklepie znajdziesz drzwi tarasowe dopasowane do nowoczesnego i pasywnego budownictwa. Dostarczamy okna tarasowe Oknoplast, czyli certyfikowane, wyróżnione licznymi nagrodami i polecane przez ekspertów. Wyróżnia je niski współczynnik przenikania ciepła
(nawet 0,73 W/m²K),
wodoszczelność i wysoka izolacyjność akustyczna. 

Okna i drzwi tarasowe Piaseczno na miarę Twoich potrzeb

Szukasz rozwiązań, które łączą jakość, energooszczędność i estetykę? Nasza oferta drzwi tarasowych spełnia wszystkie kryteria, pozwalając cieszyć się komfortem i pięknem w Twoim domu. Drzwi tarasowe Oknoplast to nie tylko ozdoba, ale także inwestycja w oszczędność energii. Dzięki doskonałej izolacji termicznej pomagają utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniach i znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie. Postaw na efektywne okna tarasowe w Piasecznie!

Okna PCV – dystrybutor marki OKNOPLAST

Przesuwne okna tarasowe dla nowoczesnych wnętrz

Oferujemy przesuwne drzwi tarasowe dla budownictwa tradycyjnego i pasywnego. Są to konstrukcje PCV dla domów, ale i obiektów użytku publicznego. Plastik jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne (śnieg, słońce, deszcz) i nie koroduje, co sprawia, że okna są trwałe i nie wymagają częstych napraw ani konserwacji.

PVC ma cenne właściwości izolacyjne, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. To przekłada się na niższe rachunki za energię, ponieważ okna i drzwi plastikowe redukują straty cieplne. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje o świetnym współczynniku przenikania ciepła – nawet 0,73 – 0,92 W/(m²K).

Okna i drzwi tarasowe z tej kategorii są łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego przez długi czas zachowują atrakcyjny wygląd. Dostarczamy zarówno proste konstrukcje, jak i wyposażone w różne dodatki i systemy bezpieczeństwa, co zwiększa poziom ochrony przed włamaniami.

Poznaj systemy drzwi tarasowych Oknoplast

Dla osób szukających większych przeszkleń mamy drzwi tarasowe SLIDE, których system wprowadza do pomieszczeń więcej światła. Charakteryzuje je cieńsza rama, możliwość wyboru klamki dwustronnej i uszczelki w kolorze czarnym lub białym. Alternatywą są drzwi tarasowe HST MOTION, które mają mocno obniżony, wąski profil do tworzenia jeszcze większych przeszkleń (zapewniają nawet 10% więcej światła w pomieszczeniach) oraz zaawansowane parametry termoizolacyjne. Do wyboru są aż 3 schematy otwierania, co jeszcze bardziej ułatwia dopasowanie konstrukcji do własnych potrzeb.

W naszej ofercie są jeszcze takie propozycje jak drzwi tarasowe HST MOTION S, które dają możliwość tworzenia bardzo dużych konstrukcji o szerokości nawet 6,5 m i wysokości 2,7 m lub drzwi tarasowe HST PREMIUM z opcją wyboru 1 z 5 dostępnych schematów otwierania. Dużą popularnością cieszą się też drzwi tarasowe PSK ATRIUM ze specjalnymi okuciami, które ułatwiają przesuwanie dużych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły lub drzwi tarasowe PSK i PSK-Z z zaczepami antywyważeniowymi podnoszącymi standard bezpieczeństwa.

Drzwi i okna tarasowe Oknoplast

Oferowane przez nas drzwi tarasowe Oknoplast poprawiają izolację akustyczną pomieszczeń, co jest szczególnie korzystne w obszarach o dużym natężeniu hałasu. Wiele z nich powstało z myślą o ochronie środowiska, czyli jest z materiałów nadających się do recyklingu. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie kupić okna tarasowe Oknoplast w dobrej cenie, nasza oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Zapytaj o ofertę okien tarasowych na terenie Piaseczna

Dane kontaktowe
Adres

ul. Dominikańska 32,
05-530 Góra Kalwaria

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 09:00 – 17:00

Salon sprzedaży
Łukasz Jędrzejczyk
tel.: +48 783 835 958
e-mail: oknagk@op.pl
Skontaktuj się z nami