Okna Prismatic Oknoplast

Okna Prismatic Oknoplast

System PRISMATIC to rozwiązanie o smukłej formie i wysokiej funkcjonalności, oferujące perspektywę wielu korzyści.

Trzecia, środkowa uszczelka w konstrukcji systemu PRISMATIC to gwarancja szczelności i izolacji termicznej. Większa powierzchnia przeszkleń, uzyskana dzięki niższemu profilowi to dodatkowe korzyści: optymalnie doświetlone wnętrza i mniej zużytego plastiku do produkcji okna to ukłon w stronę harmonii ze środowiskiem.

Dlaczego warto wybrać Prismatic ?

Rw = 38 (-2; -6) dB

Wskaźnik izolacyjności akustycznej

Uw = 0,78 W/(m²K)

Współczynnik przenikania ciepła

800 - 1600 Pa

Odporność na obciążenie wiatrem

600 Pa

Wodoszczelność

Trzecia, środkowa uszczelka sprawia, że system PRISMATIC plasuje się w klasie okien o wysokiej energooszczędności i zwiększonej szczelności.

Zwiększona powierzchnia szyb wprowadza do pomieszczeń więcej naturalnego światła. Pozwala to zmniejszyć zużycie energii i realnie obniżyć opłaty za ogrzewanie.

5-komorowe profile w klasie A o głębokości zabudowy 76 mm (rama) i 80 mm (skrzydło).

Zaprojektowany węższy profil okna pozwala na mniejsze zużycie plastiku w produkcji. To mądry krok w stronę odpowiedzialnej konsumpcji

Obniżony o 10 mm profil skrzydła pozwala efektywnie wykorzystywać większe przeszklenia. Pomieszczenia stają się jaśniejsze i bardziej komfortowe.

Autorski, modernistyczny kształt profilu skrzydła okna PRISMATIC to ponadczasowy design Twojego domu.

Zastosowanie trzeciej, środkowej uszczelki zwiększa szczelność i plasuje system PRISMATIC na wysokiej pozycji wśród okien energooszczędnych.

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego w ciągu 7 lat od montażu możesz nam zgłosić jakikolwiek problem z wszystkimi elementami naszej stolarki okiennej.

Kolorystyka okien Prismatic